Jste na stránkách, kde zveřejňuji některé své fotografie, které vznikají při mých toulkách přírodou nebo při jiných příležitostech. Snad se Vám budou líbit. Jsou určeny pro všechny, kteří se v přírodě pohybují nebo k ní mají jiným způsobem blízko.

Fotografování se věnuji již od mládí (jsem ročník 1952), byť s přestávkami, nejdříve s několika typy zrcadlovek Exakta s bohatým objektivovým vybavením, následně s kompaktem Olympus C2000, pak přišla v roce 2004 na řadu Fuji FinePix S7000 s mnoha doplňky, následovala zrcadlovka Canon 30D, pak Canon EOS 50D a nyní Canon 70D, kterou postupně vybavuji různým příslušenstvím. Viz Vybavení.

   Některé své fotografie zveřejňuji také na stránkách www.fotografovani.cz (zde byla fotografie "Skok" vyhodnocena mezi nejlepšími v říjnu 2005), www.fotoaparat.cz či www.photoserver.eu. Mé makro snímky byly také zveřejněny v časopisu DIGI FOTO, úspěšný jsem byl v soutěži Jak vidím Jeseníky 2012 a nejnověji Jak vidím Jeseníky 2014, kde jsem získal zvláštní cenu.

Sem tam se pokouším i o nějakou výstavu svých fotografií, např. v Karlově Studánce, v zámku v Linhartovech atd.

Máte-li zájem mne kontaktovat, pak pište na janzavinacmouckateckacz.

A pokud byste měli zájem o některou z mých fotografií, neváhejte mne kontaktovat, jistě se domluvíme :-)

 __________________________________________________________

Kromě této galerie fotografií se můžete podívat i na stránky, kde se seznámíte s dalšími aktivitami mé maličkosti a skupiny mých přátel.
Pokud máte zájem, klikněte zde...